Wśród wielu ważnych spraw- daj siebie innym…

Pod takim hasłem w klasach 1-3 w dniu 13 października odbył się apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Dzień Edukacji Narodowej Jest to święto wszystkich nauczycieli, wychowawców i pedagogów, ale również uczniów i rodziców oraz pracowników szkół. Obchodzimy go w rocznicę powstania Komisji Edukacji Narodowej – pierwszego w Europie ministerstwa oświaty.

W naszej szkole występ z tej okazji w klasach młodszych został przygotowany przez klasy : 2 a i 2 b wraz z wychowawczyniami p. Barbarą Ziemniak i p. Urszulą Miernik.

Było kolorowo, wesoło, były wierszyki, piosenki i wyśpiewane życzenia przy akompaniamencie księdza Mateusza.

Wszystkim nauczycielom życzymy, radości, uśmiechu, cierpliwości, wytrwałości oraz czerpania radości ze swej pracy, a uczniom dziękujemy za to, ze z nami jesteście.