Dzień Nauczyciela

14 października jest obchodzony Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji 13 października w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia. Uczniowie klas 5a, 5b i 8a przygotowali krótki program artystyczny, w którym wyrazili swoją wdzięczność za wyrozumiałość, cierpliwość, wsparcie i życzliwość okazywane im przez dyrekcję, nauczycieli oraz pracowników administracji i obsługi. Po występie głos zabrał dyrektor szkoły Pan Dariusz Kasprzyk , który uhonorował Panią Beatę Siuszczyńską Nagrodą Dyrektora Szkoły. Następnie pan dyrektor złożył życzenia nauczycielom i pracownikom szkoły, dziękując za ich pracę i zaangażowanie. Życzenia wszystkim pracownikom złożyła również wicedyrektor szkoły Pani Joanna Białek.

Nad przygotowaniem obchodów Dnia Edukacji Narodowej czuwały: Pani Milena Kozakiewicz, Pani Magdalena Jabłońska oraz Pani Małgorzata Malik.