Europejski Tydzień Sportu

Nasza szkoła dołączyła do Europejskiego Tygodnia Sportu. Tegoroczna ósma edycja odbywa się w dniach od 23 do 30 września 2022 r.

Europejski Tydzień Sportu jest inicjatywą Komisji Europejskiej mającą promować sport i aktywność fizyczną w całej Europie. Tydzień ten ma zapoczątkować nowe działania oraz opierać się na już istniejących, udanych przedsięwzięciach o charakterze europejskim, krajowym, regionalnym lub lokalnym. Ta ogólnoeuropejska kampania realizowana pod hasłem #BeActive (Bądź aktywny) ma zachęcić obywateli do aktywnego trybu życia w ciągu obchodów Tygodnia oraz przez cały rok!

W ramach tego wydarzenia w naszej szkole będą odbywać się zajęcia taneczne z elementami zumby, cheerleadingu, gimnastyki sportowej i akrobatyki dla uczniów pod hasłem „Ćwicz i tańcz z Trzynastką”.

Wybierz język / вибрати мову