Wycieczka klasy 1 a do Sobkowa

3 czerwca br. szkolnego klasa 1 a wybrała się na wycieczkę do fortalicji Sobków.
Na dzieci czekało wiele atrakcji, przejazd bryczką, jazda konna wierzchem. Uczniowie mieli okazję spotkać rycerza, który w historycznym stroju barwnie opowiadał tutejsze anegdoty dotyczące zamku oraz jego mieszkańców a także o zwyczajach i tradycjach życia na zamku. Miał również miejsce pokaz zbroi i broni rycerskiej. Dzieciaki przez chwilę, mogły poczuć się rycerzami. Bardzo interesujący dla dzieci był także pokaz sokolniczy, ptaki zachwyciły uczestników wycieczki swoim wyglądem.
Odbyły się również warsztaty archeologiczne i „historyczne „ zakupy – pamiątek .
Po wielu atrakcjach odbył się wspólny grill, który był miłym zakończeniem ciekawego i bardzo słonecznego i ciepłego pobytu.
Wycieczka dostarczyła dzieciom wielu miłych przeżyć i wrażeń.