Dzień Dziecka w klasach I-III

Dnia 1 czerwca w naszej szkole został zorganizowany Dzień Dziecka ,,Wesoło  i zdrowo, bo na sportowo’’.  Dzień ten obfitował w wiele atrakcji.  Uczniowie klas I- III uczestniczyli w turnieju sportowym na wesoło. Odbyły się między innymi biegi z kółkami ringo, zabawy z chustą animacyjną, przejście w tunelu. Dziś wszyscy byli zwycięzcami. Każdy mógł również wyszaleć się na dmuchanych zjeżdżalniach. Nie zabrakło tez słodkości. Po południu dzieci wraz z rodzicami bawiły  się na festynie rodzinnym zorganizowanym przez Przedszkole nr 16. Było malowanie buziek, pchli targ, dmuchańce, wspólne biesiadowanie przy grillu, zdjęcia na motocyklu lub w samochodzie, przejażdżka na koniku. W kawiarence pod ,, Chmurką’’ można było kupić cukrową watę, ciasto, soczek.  Dzień Dziecka upłynął w miłej atmosferze.