Aktywne ferie w SP13

Podczas ferii zimowych od 24.01 – 28.01.2022 r. uczniowie SP nr 13 pod opieką nauczycieli w ciekawy sposób spędzali wolny czas. Uczestniczyli w zajęciach językowych i informatycznych. Dzieci rozegrały mecz piłki nożnej, wykonywały ćwiczenia ogólnorozwojowe, grały w gry zespołowe.

W ramach bezpłatnych atrakcji organizowanych w naszym mieście dzieci obejrzały w MCK film pt. „ Misiek: Ekipa na wakacjach”, uczestniczyły w zajęciach sportowych na pływalni oraz w Kombinacie Formy.

Grupa uczniów z klas czwartych brała udział w zajęciach informatycznych w ramach koła CMI. Uczniowie doskonalili swoje umiejętności wykonując prezentacje w Scratch oraz grając w grę Scottie Go!.

Wspólne gry i zabawy sprzyjały integracji, propagowały aktywne formy wypoczynku.