Biała Szkoła – Dzień piąty – zakończenie

14.01 był ostatnim dniem tegorocznej białej szkoły. W godzinach dopołudniowych młodzież ostatni raz mogła pozjeżdżać ze stoku „U Kuby” w Murzasichlu. Odbyło się również tradycyjne pasowanie na narciarza i snowboardzistę osób, które pierwszy raz były na białej szkole. Na stoku miały także miejsce zawody sportowe: przejazd na czas slalomem. Instruktorzy byli bardzo dumni ze swoich podopiecznych, bo wszyscy uczestnicy obozu nauczyli się jeździć na nartach lub snowboardzie.

Po powrocie do ośrodka nastąpiło uroczyste zakończenie imprezy.  Organizatorka obozu p. Edyta Pukowska podsumowała wydarzenia minionego tygodnia,  podziękowała instruktorom i opiekunom za pracę z uczniami oraz młodzieży za bardzo dobre zachowanie podczas wyjazdu. Wręczone zostały dyplomy za najlepsze miejsca w zawodach sportowych w kategoriach: snowboard i narty dziewcząt i chłopców. Każdy uczestnik zimowiska otrzymał koszulkę z logo białej szkoły oraz drobny upominek.

Po obiedzie i wykwaterowaniu uczestnicy obozu zatrzymali się na nieduże zakupy na Krupówkach w Zakopanem, a następnie wszyscy udali się w drogę powrotną do Skarżyska.

Tegoroczną edycję białej szkoły  zorganizowała p. Edyta Pukowska. Opiekunami i instruktorami młodzieży byli: p. Edyta Pukowska, p. Tomasz Pukowski, p. Justyna Nosek, p. Agnieszka Kwiatkowska oraz p. Jacek Mastalerz.

Wybierz język / вибрати мову