Dzień Pluszowego Misia w klasie Ib.

Miś jest mały i puchaty.
Miś jest fajny i kudłaty.
Miś jest gruby jak ta kula.
Misia zawsze się przytula.                                                                                                                                                                

 Miś to symbol naszego dzieciństwa, bo kto z nas nie miał w dzieciństwie ukochanego misia. 25 listopada obchodzimy Dzień Pluszowego Misia. Tego dnia podczas zajęć zdalnych każdy uczeń klasy Ib trzymał swojego przyjaciela misia. Były misie małe, duże, grube, a każdy z nich był wyjątkowy. Uczniowie obejrzeli film ,, Dzień Pluszowego Misia’’ i poznali historię jego powstania.  Przypomnieli również bajki i filmy , w których występowały misie: ,, Kubuś Puchatek’’, ,,Colargol’’, ,, Miś Uszatek’’,,, Miś Yogi’’, ,, Miś Paddington’’. Każde dziecko przedstawiło swojego misia i opowiedziało jego historię.