Podziękowanie

Szanowna Dyrekcjo, Drodzy Nauczyciele, Rodzice i uczniowie Zespołu Szkół Publicznych Nr 1.

W dniu 27.10.2021r. na terenie Naszej Szkoły odbył się festyn charytatywny, na którym zbieraliśmy pieniądze na leczenie i rehabilitację chorego Olivera Stachury, mieszkańca naszego miasta.

W imieniu swoim oraz wszystkich osób zaangażowanych w przygotowanie tego wydarzenia, chciałabym serdecznie podziękować:

• Pani Dyrektor Elżbiecie Chajdudze, Paniom Wicedyrektor: Joannie Białek i Agnieszce Tokarczyk – za pomoc i wsparcie przy organizacji festynu;
  • Nauczycielom oraz pracownikom Szkoły Podstawowej Nr 13 oraz Przedszkola Publicznego Nr 16 za pomoc w obsłudze festynu;
  • Pani Beacie Siuszczyńskiej wraz z całym Samorządem Szkolnym, który ogromnie zaangażował się w sprzedaż ciast oraz obsługę festynu;
  • Wszystkim rodzicom ZSP nr 1 za upieczenie wspaniałych ciast oraz pomoc przy obsłudze festynu;
  • Panu Tomaszowi Zającowi, który to wraz ze swoimi przyjaciółmi przygotował wystawę samochodów sportowych;
  • Panu Piotrowi Adamczykowi (FotoAdamczyk – Usługi Fotograficzne), dzięki któremu cudowne chwile z tego wydarzenia, zostały uwiecznione na zdjęciach;
  • Skarżyskim mediom, których relacje pojawiły się na lokalnych portalach
  • Pani Joannie Dulęba, Pani Kamili Karpeta oraz Pani Małgorzacie Grabowskiej za malowanie buziek;
  • oraz wszystkim rodzicom i uczniom, którzy postanowili wesprzeć nas w zbiórce pieniędzy.

W trakcie festynu oraz zebrania pieniędzy do 3 puszek, które były umieszczone na terenie ZSP nr 1 udało nam się zebrać kwotę 11 242,45 zł i 2,21 Euro. Nie będę ukrywać, że jestem ogromnie zaskoczona, kwotą jaką mogliśmy przekazać na leczenie Olivera.

Drodzy Państwo pokazaliście, że macie wielkie serca, a Państwa współczucie, empatia i dobroć pozwoli wesprzeć leczenie Olivera.

Dobro powraca – pamiętajcie o tym !

Oliver, pamiętaj – wszyscy Cię bardzo wspieramy, trzymamy kciuki i życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

Dziękuję <3

Katarzyna Rabiej