Charytatywny kiermasz plenerowy

Społeczność naszej szkoły oraz Przedszkola Publicznego nr 16 włączyła się w akcję pomocy dla Olivera Stachury z SP8. Od 18.10.2021 trwała zbiórka pieniędzy do puszek, którą przeprowadził Samorząd Uczniowski.

W dn. 27.10.2021 odbył się kiermasz plenerowy zorganizowany przez rodziców naszej szkoły oraz przedszkola, z którego dochód zostanie przekazany na leczenie Olivera.

Od samego rana trwała sprzedaż ciast, które upiekli rodzice naszych uczniów. Od 11:30 przy wejściu głównym odbywał się „pchli targ”, gdzie za drobną opłatą można było zakupić przeróżne zabawki, maskotki, książki oraz inne gadżety, a także balony pompowane helem czy pomalować buzię. Niewątpliwą atrakcją cieszyła się wystawa samochodów sportowych, w których można było zrobić sobie zdjęcie.

W tym dniu udało nam się zebrać:

ciasta – 3736,95zł

kiermasz (pchli targ, samochody) – 3495,80zł

Łączna kwota: 7232,75zł

Po przeliczeniu pieniędzy z puszek oraz kiermaszu, ostateczna kwota, którą udało się uzbierać przez Zespół Szkół Publicznych nr 1 to: 11 242, 45zł.

W tym miejscu składamy ogromne podziękowania Rodzicom oraz Uczniom za organizację, udział oraz ogromne zaangażowanie w akcję pomocy Oliverowi. Pamiętajcie, dobro powraca.

Relacje z naszej imprezy zamieściły lokalne media: