Urodziny Kubusia Puchatka – 14 października

Jestem Misiem o Bardzo Małym Rozumku i długie słowa sprawiają mi wielką trudność.

Kubuś Puchatek

Postać niedźwiadka o bardzo ,,małym rozumku”, ale bardzo dobrym serduszku fascynuje nie tylko dzieci, ale także wielu dorosłych już od 95 lat.

Kubuś Puchatek uczy dzieci właściwego zachowania poprzez swoje przygody, czasem porażki, pokazuje dzieciom, jak należy właściwie zachowywać się, jak traktować przyjaciół i bliskie osoby.

Z okazji urodzin w bibliotece szkolnej odbyły się zajęcia dla klas 0 – grupa V i VI oraz klasy 2b. Urodziny obchodziły również klasy 1a i 1b. Dzieci słuchały opowiadań pt „Urodziny Puchatka”, „Puchatku cierpliwości”, obejrzały krótkie filmiki przedstawiające przygody Kubusia oraz dostały kolorowanki.