Do widzenia szkoło…

,, Każde pokolenie ma własny czas…..’’ 

25 czerwca  uczniowie klas pierwszych i trzecich wzięli udział w uroczystym zakończeniu roku szkolnego. Po wprowadzeniu sztandaru i odśpiewaniu hymnu państwowego głos zabrała dyrektor szkoły p. Elżbieta Chajduga oraz wicedyrektor p. Joanna Białek. Podsumowały pracę uczniów w bieżącym roku szkolnym oraz podziękowały nauczycielom i rodzicom za współpracę, wytrwałość i zaangażowanie podczas zdalnego nauczania.
            Nie był to łatwy rok,  inny niż wszystkie dotychczasowe. Uczniowie szkolne ławki zamienili na lekcje przed komputerami, często brakowało przyjaciół i szkolnego gwaru. Mimo to pracując systematycznie, wzbogacili się o nową wiedzę i umiejętności, uzyskując promocję do następnej klasy.
Wszyscy uczniowie otrzymali z rąk Dyrekcji dyplomy, a wychowawczynie wręczyły im świadectwa.
Na zakończenie zaśpiewali wesołą  wakacyjną piosenkę. 

Życzymy dzieciom  bezpiecznych wakacji i wspaniałego wypoczynku.
Cieszcie się z każdego słonecznego dnia, z każdej przeżytej przygody…

Wybierz język / вибрати мову