Konkurs „Złóż życzenia Polsce…”

W ramach jubileuszowych obchodów odzyskania przez Polskę niepodległości w oddziałach dziecięcych filii Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w październiku ogłoszono konkurs literacko-plastyczny pt. „Złóż życzenia Polsce z okazji 100 lat niepodległości”. Konkurs adresowany był do młodzieży z klas IV – VIII szkół podstawowych, której zadaniem było zaprojektowanie kartki o charakterze okolicznościowym oraz ułożenie życzeń  dla Polski. 
Konkurs miał na celu rozbudzenie w uczniach zainteresowań historią naszej ojczyzny, wzmocnienie postaw patriotycznych oraz pobudzenie wyobraźni artystycznej i kreatywności.
13 listopada 2018 r. w Bibliotece na ul. Towarowej odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu.  W czasie spotkania autorzy prac odczytali życzenia jakie zamieścili na wykonanych przez siebie pocztówkach. Laureaci konkursu otrzymali dyplomy oraz nagrody.

 Z naszej szkoły w gronie laureatów znaleźli się następujący uczniowie:

  1. Wiktoria Bińczyk
  2. Anna Dąbrowska
  3. Mateusz Kasprzyk
  4. Nikola Rogala
  5. Amelia Stobiecka
  6. Maria Walczak

Gratulujemy pomysłowości!

Wybierz język / вибрати мову