Ślubuję….

W czwartek 19 października  odbyło się w naszej szkole ślubowanie  uczniów klas pierwszych. Na uroczystość przybyli rodzice, nauczyciele oraz zaproszeni goście. Ślubowanie rozpoczęło się od wprowadzenia sztandaru szkoły oraz odśpiewania hymnu państwowego. Po krótkich słowach powitania, przyszła ważna dla  ,,pierwszaków” chwila. Uczniowie powtarzali słowa przysięgi, a następnie zostali pasowani na uczniów szkoły przez dyrektora- Andrzeja Warwasa.
Po części oficjalnej dzieci zaprezentowały się w krótkim programie artystycznym przygotowanym przez wychowawczynie klas Jolantę Midurę i Elżbietę Słokę. Każdy pierwszoklasista otrzymał pamiątkowy dyplom ufundowany przez Radę Rodziców oraz upominek od Prezydenta miasta. Na zakończenie tego niezwykłego wydarzenia uczniowie udali się do swoich sal lekcyjnych na poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Wybierz język / вибрати мову