Wycieczka klasy Ib

02 czerwca klasa I b wraz z Panią wychowawczynią Agnieszką Głowacką , Panią Katarzyną Grabińską i rodzicami, wybrała się na wycieczkę do Parku Jurajskiego w Bałtowie. Po przyjechaniu na miejsce, na dzieci czekało wiele atrakcji. Pani przewodniczka,  z pasją i zaciekawieniem opowiadała o dinozaurach, jego szczątkach i historii ich powstania. Zachwyt wśród uczniów wzbudziło zwiedzanie bałtowskiego zwierzyńca, amerykańskim autobusem, gdzie mogliśmy podziwiać zwierzęta żyjące na hektarowych terenach min; strusie, wielbłądy, lamy, dziki, żubry, jelenie
i wiele innych gatunków, a później zobaczyć zwierzęta żyjące w klatkach. Na dzieci czekały również warsztaty plastyczne pod przewodnictwem czarownic oraz wiele konkurencji np. sieć pajęcza, przejście przez drewniany tunel. Z kolei w muzeum jurajskim dzieci mogły obejrzeć różnego rodzaju skamieniałości, a w oceanarium podziwiać gady żyjące przed dinozaurami. Wycieczka dostarczyła wszystkim  wielu wrażeń, a to magiczne miejsce, jakim jest Bałtów, będzie niezapomnianą przygodą.

10

Wybierz język / вибрати мову