Dzień Dziecka

Pierwszego  czerwca najmłodsi uczniowie z naszej szkoły byli  na festynie integracyjnym  w Ośrodku Szkolno – Wychowawczym  w Skarżysku – Kamiennej, zorganizowanym z okazji Dnia Dziecka. Atrakcji było mnóstwo: pokaz szkolenia psów policyjnych, strażacy też pokazali swoje umiejętności. Był również pokaz udzielania pierwszej pomocy. Maluchom najbardziej spodobała się dmuchana zjeżdżalnia, trampolina, ujeżdżanie byka i dojenie sztucznej krowy. Były tez warsztaty artystyczne i zajęcia sportowe. W tym dniu nie mogło też zabraknąć słodyczy .Dzieciom bardzo wszystko się podobało. Zadowolone z wymalowanymi  twarzami wróciły do szkoły.

Z okazji Dnia Dziecka uczniowie klas  II i III odwiedzili Nadleśnictwa Skarżysko. Podczas zajęć na ścieżce edukacyjnej poznali rodzaje drzew, grzyby trujące i jadalne, zwierzęta występujące w naszych lasach. Dzieci przy ognisku piekły kiełbaski oraz uczestniczyli w wielu ciekawych grach i zabawach ruchowych. 

Uczniowie klas IV – VI  bawili się na terenie szkoły. Rozegrali turniej Mini Euro oraz wspólnie oglądali filmy.
Tego dnia było w szkole wesoło i kolorowo.

Wybierz język / вибрати мову