Wakacji nadszedł czas….

Ostatni dzień roku szkolnego, to jeden z piękniejszych dni w życiu ucznia. Wszyscy cieszą się, że nadeszły upragnione wakacje – czas odpoczynku od książek, zeszytów, ławki szkolnej, dzwonka, porannego wstawania.

Uroczystość zakończenia roku szkolnego odbywała się u nas w dwóch częściach.  Jako pierwsi z wakacyjnym programem artystycznym wystąpili uczniowie klasy III b, a  nagrody i wyróżnienia z rąk dyrekcji, nauczycieli, przedstawiciela Rady Rodziców oraz Naczelnika Oświaty p. Krzysztofa Myszki, otrzymali uczniowie klas O – III.

Podczas drugiej części uczniowie klas szóstych pożegnali się ze szkołą składając uroczyste ślubowanie absolwentów i  przekazując sztandar w ręce nowego pocztu sztandarowego złożonego z uczniów klas piątych.

Z krótkim przemówieniem do wszystkich wystąpił dyrektor szkoły  pan Andrzej Warwas oraz przewodniczący Rady Rodziców pan Grzegorz Szabat, a pani wicedyrektor Joanna Białek przedstawiła osiągnięcia uczniów w mijającym roku szkolnym. Najlepsi uczniowie, sportowcy, laureaci różnych konkursów  otrzymali  nagrody książkowe, dyplomy i statuetki.

Część artystyczna należała tu do uczniów klasy  IVa, którzy zaprezentowali wakacyjne wiersze i piosenki.

Wszystkim życzymy wakacji spełniających marzenia i oczekiwania, a w tych pięknych letnich dniach wielu chwil, które warto będzie wspominać.

 

Wybierz język / вибрати мову