Dziękujemy PZU i Pani Agnieszce!

„Trzeba życzliwości i dobroci, aby pomagać,

Trzeba wielkości ducha, aby pomagać bezinteresownie,

Trzeba odwagi, aby nie zważając na przeszkody,

wytrwale i do końca wyciągać przyjazną dłoń.

Dziś mamy przyjemność podziękować,

za bezinteresowna pomoc, życzliwość i ofiarność……..

 Takimi słowami rozpoczął p. dyrektor Andrzej Warwas imprezę związaną z przekazaniem szkole cennego upominku w postaci tablicy multimedialnej.

A wszystko zaczęło się od listu p. Agnieszki Kluczewskiej, której córka uczęszcza do klasy 3 b w naszej szkole. Pani Agnieszka napisała do PZU list, w którym poprosiła o wsparcie finansowe dla szkoły. Reakcja firmy była bardzo szybka. W odpowiedzi p. Agnieszka usłyszała, że możemy liczyć na dofinansowanie pomocy  dydaktycznych na kwotę ok. 10 000 zł .

24 czerwca przybyli do szkoły przedstawiciele PZU, których reprezentował pan Łukasz Kwiecień – wiceprezes zarządu TFI PZU SA. Wzruszony i zadowolony, że uczestniczy w takiej uroczystości powiedział:

„PZU zajmuje się inwestowaniem największych w Polsce pieniędzy, ale wiem, że najlepsza inwestycja, to ta w relacje ludzkie, a inwestycja w nasze dzieci, to największy kapitał, jaki można zgromadzić. Z tego są największe zyski, w dodatku zyski pewne, czego o inwestycjach kapitałowych nigdy nie można powiedzieć…”

Po tradycyjnym przecięciu wstęgi przedstawiciel wydawnictwa Nowa Era zademonstrował na czym polega praca z wykorzystaniem tablicy interaktywnej.

 Kolejną częścią uroczystości był zorganizowany na sali gimnastycznej festyn dla uczniów klas I-III i ich rodziców, w którym aktywnie uczestniczyli również wszyscy goście.

Dzieci pokazały swoje talenty artystyczne, uczestniczyły w sportowych konkurencjach  włączając do zabawy również nauczycieli rodziców i przedstawicieli PZU.

Na zakończenie wszyscy uczniowie otrzymali od naszych sponsorów upominki i słodki poczęstunek.

Na długo pozostanie w pamięci ten wyjątkowy dzień i ogromna wdzięczność dla Pani Agnieszki.

 

Wybierz język / вибрати мову