Wigilia Samorządu Szkolnego

0048Dnia 19.12.2012r. odbyła się w naszej szkole Wigilia Samorządu Szkolnego. W spotkaniu wigilijnym wzięli udział: p. dyrektor A. Warwas, p. v-ce dyrektor J. Białek, p. J. Fornal – opiekun Samorządu, p. D. Pająk – nauczyciel wspierający, s. Donancja oraz przewodnicząca i v-ce przewodnicząca Samorządu i wszystkie samorządy klasowe z klas IV- VI. Tradycyjnie jak co roku spotkanie przebiegało w miłej, serdecznej atmosferze. Wszyscy  złożyli sobie życzenia i połamali się opłatkiem. Siostra Donancja odczytała  fragment Pisma Świętego, a następnie wszyscy wysłuchali krótkiej części artystycznej przygotowanej przez uczniów kl. VIa, VIb i Vb. Spotkanie to było również okazją do podziękowania uczniom za ich sumienną pracę na rzecz SU.