Jasełka

OLYMPUS DIGITAL CAMERA20 grudnia uczniowie naszej szkoły przedstawili Bożonarodzeniowe Jasełka. Pieczę nad przedstawieniem trzymała siostra Donacja i szkolne katechetki, a udział w nim wzięły dzieci ze wszystkich placówek wchodzących w skład naszego zespołu. Szczególne ciepło wniosły maluszki z przedszkola, które wcieliły się w rolę uroczych aniołków. Wszyscy artyści pokazali nam, co powinno być istotą przeżywania Świąt Bożego Narodzenia. Uroczystość ta przypomniała, że Bóg jest w każdym człowieku, a w czasie świąt rodzi się w nas na nowo i powinniśmy umieć otworzyć dla niego swoje serca. To wspaniałe misterium wzbogacił swoim śpiewem chór szkolny, a na zakończenie apelu p. dyrektor  Joanna Białek złożyła wszystkim zebranym życzenia radosnych i spokojnych Świąt.