Turniej BRD

OLYMPUS DIGITAL CAMERA 

18 kwietnia już po raz piąty w naszej szkole odbyły się powiatowe eliminacje XXXV Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym, podczas którego uczniowie wykazują się znajomością przepisów ruchu drogowego, umiejętnością sprawnej jazdy na rowerem oraz udzielania pierwszej pomocy.

I miejsce zajęła drużyna z Samorządowej Szkoły Podstawowej Nr 1 w Suchedniowie,

II miejsce drużyna z Samorządowej Szkoły Podstawowej Nr 3 w Suchedniowie,

III miejsce drużyna ze Szkoły Podstawowej Nr 2 w Skarżysku –Kamiennej

Zwycięzcą indywidualnym została Dominika Szymczyk ze Szkoły Podstawowej Nr 2 w Skarżysku – Kamiennej.

Konkurs przygotowały i przeprowadziły  p. Bożena Kwiatkowska i p. Stella Rusinek, a nad jego sprawnym przebiegiem czuwali przedstawiciele  Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Skarżysku-Kam. – Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego – podkom.  Tomasz Janik oraz Specjalista Wydziału Ruchu Drogowego – asp. Mariusz Sokołowski.
Gratulujemy wszystkim drużynom, z którymi mieliśmy przyjemność się spotkać i rywalizować, a zwycięzcom, którzy będą reprezentować  powiat skarżyski podczas wojewódzkiego etapu Turnieju BRD w Kielcach życzymy jak najlepszego startu. 

Wybierz język / вибрати мову