„Zbawienie przyszło przez krzyż”

SONY DSC

Wielka Środa to ostatni dzień zajęć szkolnych przed przerwą świąteczną. Apelem wielkanocnym pt.: „Zbawienie przyszło przez krzyż” uczniowie naszej szkoły, we współpracy z gimnazjalistami, wprowadzili  szkolną społeczność w atmosferę Wielkiego Tygodnia, w nadchodzące uroczystości Triduum Paschalnego i świętowania zwycięstwa Jezusa Chrystusa nad śmiercią i grzechem. Osobom, które wsłuchały się w treść całego programu, spotkanie to dostarczyło wielu wartościowych doznań i przypomniało słowami Sojki…..”Życie nie tylko po to jest, by brać …..”
Po zakończeniu tego refleksyjnego programu Pan Dyrektor Andrzej Warwas i Pani Dyrektor Joanna Białek złożyli gronu pedagogicznemu, wszystkim pracownikom i uczniom oraz ich rodzinom życzenia zdrowych i spokojnych  Świąt Zmartwychwstania Pańskiego , a uczniom którzy wykonali najpiękniejsze pisanki wręczyli dyplomy i symboliczne upominki.

 

Wybierz język / вибрати мову