Zakończenie roku szkolnego 2008/09

Uroczystość zakończenia roku szkolnego była bardzo ciepła i wzruszająca. Odbywała się u nas w dwóch częściach. Jako pierwsi uczniowie klas szóstych pożegnali się ze szkołą składając uroczyste ślubowanie absolwentów, a następnie przekazali sztandar w ręce nowego pocztu sztandarowego złożonego z uczniów klas piątych. Z krótkim przemówieniem do wszystkich wystąpił dyrektor szkoły, pan Andrzej Warwas, a pani dyrektor Joanna Białek przedstawiła osiągnięcia uczniów w mijającym roku szkolnym. Najlepsi uczniowie klas 4- 6 otrzymali z rąk dyrekcji i przewodniczącej Rady Rodziców, pani Małgorzaty Wąs, nagrody książkowe. Nagrodzono też najlepszych sportowców oraz laureatów konkursów przedmiotowych.Część artystyczna należała do uczniów klasy IV b, którzy oprócz wakacyjnych wierszy i piosenek zaprezentowali przepis na „wypieczenie” idealnego ucznia (do wykorzystania po wakacjach).
Gośćmi uroczystości zakończenia roku szkolnego klas 1 – 3 byli Prezydent Miasta, pan Roman Wojcieszek, przewodnicząca Komisji Oświaty, pani Halina Karpińska i wiceprzewodnicząca Rady Rodziców, pani Monika Dąbrowska. Dyrektor szkoły i Prezydent życzyli wszystkim udanych wakacji, a następnie wręczyli nagrody najlepszym uczniom. Uroczystość zakończył program artystyczny w wykonaniu uczniów klasy 3a.

Wybierz język / вибрати мову