Święta Wielkanocne

W ostatnim dniu nauki przed Świętami Wielkanocnymi, siostra Donancja wraz z uczniami klasy Va, IVb i c oraz VIc zorganizowała uroczysty apel, który wprowadził nas w atmosferę nadchodzących świąt. Program apelu obejmował piękne wiersze o tematyce istnienia, które przeplatane były nostalgicznymi utworami wykonywanymi przez naszych szkolnych artystów. Osobom, które wsłuchały się w treść całego programu, niewątpliwie dostarczył wielu wartościowych doznań. Następnie z zapartym tchem uczniowie obejrzeli prezentację multimedialną poświęconą czwartej rocznicy śmierci Naszego Papieża.
Po zakończeniu tego refleksyjnego programu Pani Dyrektor Joanna Białek złożyła gronu pedagogicznemu, wszystkim pracownikom i uczniom oraz ich rodzinom życzenia zdrowych i spokojnych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego.

Wybierz język / вибрати мову