Konkurs na reklamę szkoły

 

r2W II połowie kwietnia samorząd szkolny ogłosił konkurs na plakat reklamujący naszą szkołę. W konkursie mogli wziąć udział wszyscy uczniowie klas I-VI, prezentując prace indywidualne bądź zbiorowe. Do dnia 5 maja, który był ostatecznym terminem oddania prac, wpłynęło 25 plakatów. Najaktywniejsi okazali się uczniowie klasy IIb, oddając do oceny największą ich liczbę. 8 maja w bibliotece szkolnej odbyła się ocena prac. Komisja, w skład której weszli opiekunowie sekcji redakcyjnej i plastycznej, wyłoniła zwycięzców. W młodszej grupie wiekowej I miejsce otrzymała praca Wiktorii Kiljan z kl. IIa oraz praca zbiorowa uczniów kl. IIIa. W starszej grupie wiekowej I miejsce zdobył plakat Dawida Skulimowskiego i Pawła Synowca z kl. VIb. Przyznano także kilka wyróżnień. Otrzymali je: Damian Banaś, Lena Ćwiszewska, Ola Kasprzyk i Julia Leśniewska z kl. IIb, Weronika Czarnecka z kl. IIIb, Justyna Tomaszewska z kl.IVc, Klaudia Harnicka, Emilia Kordecka i Ania Tomasik z kl.VIa. Wszystkie prace będzie można oglądać w głównym holu szkoły od 16 maja, a na naszej stronie już teraz przedstawiamy te nagrodzone.

r1r2r3r4r5r6