KOMUNIKAT
Aby dziecko mogło uczęszczać do świetlicy szkolnej od 2.09.2021r. niezbędne jest dostarczenie Karty zapisu dziecka do świetlicy oraz Upoważnienia do odbioru dziecka ze świetlicy do 1.09.2021r.
Uzupełnione dokumenty należy złożyć w formie papierowej w dyżurce przy głównym wejściu do szkoły.
karta_zapisu_do_swietlicy_sp13_2021-2022.pdf (1578 pobrań )
upoważnienie-do-odbioru-dziecka-ze-świetlicy_2021-2022.pdf (1492 pobrania )
Kierownik świetlicy







