Dzień chłopaka w naszej szkole

Tradycyjnie 30 września w naszej szkole obchodziliśmy „Dzień Chłopaka”. W klasach 1-3 świętowali swój dzień najmłodsi panowie. Z tej okazji wszyscy chłopcy otrzymali małe upominki i słodkości. Nie zabrakło również szczerych życzeń od koleżanek i śpiewu „ STO LAT”.

I tak – w miłej, przyjaznej i radosnej atmosferze z okazji święta – wszyscy chłopcy i dziewczęta obejrzeli również spektakl w Miejskim Centrum Kultury pt. ”Zaczarowany świat bajek”.

Tego dnia Samorząd Uczniowski ogłosił akcję  „Dzień Krawata”  Idea akcji była taka, aby każdy uczeń, który przyjdzie tego dnia do szkoły w krawacie nie był pytany. Nie miało znaczenia czy się jest chłopcem czy dziewczynką. Liczyła się tylko dobra zabawa i poczucie humoru, do którego dodatkiem miał być krawat. Do akcji włączyła się spora liczba uczniów, a także nauczyciele.

Samorząd Uczniowski dziękuje wszystkim, którzy włączyli się do wspólnej zabawy!