Ogromy sukces naszych koszykarek

Reprezentacja dziewcząt z naszej szkoły zdobyła trzecie miejsce w finale wojewódzkim Świętokrzyskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w koszykówce dziewcząt. Turniej finałowy odbył się w Wąchocku i przyciągnął najlepsze drużyny z całego regionu.

Dziewczęta ze SP nr 13 pokazały niezwykły charakter, walcząc z zaangażowaniem i determinacją do samego końca. Dzięki ich wytrwałości i zespołowej grze udało im się stanąć na podium i zdobyć zasłużone trzecie miejsce. Jest to wyjątkowe osiągnięcie, biorąc pod uwagę silną konkurencję, z jaką przyszło im się zmierzyć.

Opiekunem drużyny był Tomasz Pukowski, który wykazał się nie tylko świetnym przygotowaniem technicznym, ale także umiejętnością zbudowania silnego zespołu. To właśnie pod jego okiem dziewczęta rozwijały swoje umiejętności, które zaowocowały tak znaczącym sukcesem.

Turniej finałowy w Wąchocku był zwieńczeniem wielu miesięcy ciężkiej pracy i intensywnych treningów. Każda z zawodniczek włożyła wiele wysiłku, aby osiągnąć taki poziom gry. Dzięki temu, szkoła może teraz cieszyć się z tego sukcesu, który na pewno zapisze się na kartach historii SP nr 13.

Reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 13: Aleksandra Wąsik, Julia Kasperek, Kinga Glijer, Emma Michalska, Nikola Rychlik. Julia Sikorska, Zuzanna Lenart, Amelia Pogoda, Maja Gruszczyńska. Opiekun Tomasz Pukowski.