Wystawa bannerów z okazji Dnia Patrona

24 września na ogrodzeniu Szkoły Podstawowej nr 13 zostały powieszone plakaty przybliżające postać patrona szkoły – mjr. Henryka Dobrzańskiego „Hubala”.

W maju 2024 odbył się szkolny konkurs polonistyczno-graficzny na plakat z okazji Dnia Patrona. Zadaniem konkursu było zaprojektowanie plakatu w programie graficznym, który przybliżałby postać mjr. Henryka Dobrzańskiego “Hubala” i jednocześnie reklamowałby szkołę. Konkurs ten cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem, wpłynęło na niego wiele wspaniałych prac, które wykazały się dużą kreatywnością i zaangażowaniem. Komisja konkursowa postanowiła wyróżnić 10 najlepszych prac.

Zwycięskie plakaty zostały wydrukowane w formie banerów przez Radę Rodziców i we wrześniu zawisły na ogrodzeniu szkoły, a ich autorzy nagrodzeni.