Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2024/2025

W poniedziałek, 2 września w naszej szkole odbyła się inauguracja roku szkolnego 2024/2025. W uroczystości wzięli udział uczniowie, nauczyciele oraz rodzice.

Po wprowadzeniu sztandaru szkoły, odśpiewaniu hymnu państwowego, głos zabrał dyrektor szkoły p. Dariusz Kasprzyk, który powitał wszystkich zebranych w tym uroczystym dniu. W swoim przemówieniu, przedstawił nową wicedyrektor szkoły p. Justynę Lisowską-Czekaj, przekazał informacje dotyczące funkcjonowania szkoły podczas remontu jednego z segmentów, a następnie zwrócił się do uczniów życząc im, aby ten rok szkolny pozwolił im rozwijać zdolności, zainteresowania.

Następnie głos zabrała pani wicedyrektor Justyna Lisowska-Czekaj, która przedstawiła nowych nauczycieli oraz wychowawców klas 4.

Po części oficjalnej uczniowie wraz z wychowawcami rozeszli się do klas, gdzie zostali zapoznani z organizacją nowego roku szkolnego.