IV Skarżyski Turniej Tańca Sportowego

W sobotę 25 maja Skarżysko – Kamienna będzie gościć blisko 500 tancerzy na IV Skarżyskim Turnieju Tańca Sportowego. Hala widowiskowo – sportowa I LO im. J. Słowackiego stanie się miejscem sportowej rywalizacji formacji tanecznych i duetów z województwa świętokrzyskiego, Małopolski i Śląska.

Impreza ma na celu popularyzację różnych form tańca sportowego cheerleadingu , jazzu, modernu, tańca współczesnego, integrację środowiska tanecznego oraz konfrontację dorobku artystycznego tancerzy.

W pierwszej części turnieju wystąpią zespoły i duety w kategorii Cheerleaders (Freestyle Pom, Pom Dance Elite), w drugiej części zaprezentują się formacje i duety w kategorii Art Dance.

Dla wszystkich uczestników przewidziano medale, a dla najlepszych puchary, statuetki i dyplomy. Najlepszy zespół otrzyma nagrodę specjalną Grand Prix.

Naszą szkołę reprezentować będą cztery formacje i dwa duety w kategorii Cheerleaders. Organizatorem wydarzenia jest Uczniowski Klub Sportowy Celsium przy współpracy ze Szkołą Podstawową nr 13 oraz z I LO im. J. Słowackiego.

Turniej rozpocznie się o godzinie 10:00, dla publiczności wstęp wolny.

Wybierz język / вибрати мову