Półfinał wojewódzki w Mini-Koszykówce

W środę 8 maja i w piątek 10 maja , w hali sportowej Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku-Kamiennej odbył się półfinał wojewódzki w Mini-Koszykówce dziewcząt i chłopców szkół podstawowych, którego organizatorem był Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy w Kielcach przy współpracy z MCSiR. Całość koordynował Andrzej Kasperski. 

W kategorii dziewcząt drużyna naszej szkoły zajęła II miejsce przegrywając w finale z SP 9 ze Starachowic wynikiem 14:43.

Dziewczęta zagrały w składzie: Zofia Kępa, Gabriela Wyrwińska, Karina Glijer, Zuzanna Prokop, Olesia Pruhlo, Maja Witkowska, Julia Łuczyńska, Izabela Skorek, Barbara Grudnicka, Maja Wrona, Anna Zuba. Opiekun Tomasz Pukowski.

W kategorii chłopców I miejsce, a jednocześnie awans do finału wojewódzkiego wywalczyła drużyna naszej szkoły pokonując drużynę Szkoły Podstawowej Brzeziny wynikiem 29:19.

Chłopcy zagrali w składzie: Maksymilian Brzeziński, Mateusz Gołąbek, Piotr Kępa, Szymon Krzesiński, Mateusz Lech, Franciszek Małecki, Piotr Młodawski, Oliwier Prasowski, Kamil Sieczka, Mateusz Tarkowski, Wiktor Wojteczek, Błażej Wyrwiński. Opiekun Tomasz Pukowski.

Gratulujemy i trzymamy kciuki za finał wojewódzki.

Wybierz język / вибрати мову