„Trzynastka ogarnia!” Czysta i zielona Trzynastka!

Z wielką satysfakcją informujemy, że nasza szkoła została laureatem publiczności i otrzymała nagrodę w postaci monitora interaktywnego Avtek TS 7 Lite 65  w ogólnopolskim konkursie „Zmień otoczenie na czyste i zielone” zorganizowanym przez Stowarzyszenie Program Czysta Polska.

Jako jedyni z województwa świętokrzyskiego znaleźliśmy się w gronie zwycięzców, co tym bardziej napawa nas dumą!

Zwycięski filmik promujący postawy ekologiczne można obejrzeć klikając w zamieszczony poniżej link:

Bardzo dziękujemy za zaangażowanie uczniom, nauczycielom i pracownikom administracyjnym szkoły, którzy współpracowali przy nagrywaniu filmu.

Jesteśmy także wdzięczni wszystkim, którzy głosowali na naszą kandydaturę – ta wygrana to także Wasza zasługa!

Dyrekcja, nauczyciele i uczniowie Szkoły Podstawowej nr 13 w Skarżysku – Kamiennej