Warsztaty z cheerleadingu

14 marca w naszej szkole odbyły się drugie warsztaty z cheerleadingu sportowego poprowadzone dla sekcji cheerleaderek przez p. Annę Polatowską -Zegar V-ce Prezes Polskiego Związku Sportowego Cheerleadingu, trenera i choreografa dywizji Pom Dance, Freestyle Pom, sędziego Polskiego Związku Sportowego Cheerleadingu z uprawnieniami sędziowskimi European Cheerleading Association oraz trenera PZSCH p. Martę Kasiczak.

Zaproszonych gości przywitał Dyrektor Szkoły p. Dariusz Kasprzyk i trener sekcji cheerleaderek p. Edyta Pukowska.

W trakcie warsztatów zawodniczki doskonaliły technikę elementów arm motion, elementy obowiązkowe w choreografii turniejowej, skoki, piruety, ustawienia. Przeanalizowano z zawodniczkami kartę sędziowską.

Zawodniczki dziękują trenerkom z Warszawy za kolejne świetne warsztaty i cenne wskazówki, które wykorzystają w przygotowaniu się do sezonu startowego 2024.