Mistrzostwa Skarżyska w halowej piłce nożnej chłopców

W środę 31 stycznia, w naszej szkole odbyły się Mistrzostwa Skarżyska-Kamiennej w halowej piłce nożnej chłopców szkół podstawowych. Organizatorem mistrzostwa był Urząd Miasta (Wydział Edukacji, Kultury, Sportu i Promocji).

W mistrzostwach Skarżyska w halowej piłce nożnej chłopców udział wzięły reprezentacje sześciu szkół podstawowych Prywatna Szkoła Podstawowa, SP 3, SP 5, SP 7, SP 8 i SP 13. Drużyny zostały podzielone na dwie grupy, w których rywalizowały o awans półfinałów.

Mistrzem Skarżyska w halowej piłce nożnej chłopców została reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 13, która w finale pokonała Szkołę Podstawową nr 5 4 : 1

Zwycięska drużyna SP 13 zagrała w składzie: Oskar Klimek-Szumielewicz, Dorian Chatys, Piotr Kępa, Szymon Krzesiński , Marcel Kupczewski, Antoni Pogan, Piotr Jach, Jakub Stachowicz, Bartosz Winiarski, Michał Róg, Wojciech Gralec, Jakub Malik, Jan Świerczyński. Opiekun: Dariusz Frydryk