Mistrzostwa Skarżyska w mini koszykówce

Chłopcy z Szkoły Podstawowej nr 13 Mistrzami Miasta Skarżyska- Kamiennej w mini koszykówce chłopców rocznik 2011 i młodsi.

W dniu 24.01.2024 r., w hali sportowej MCSIR w Skarżysku-Kamiennej odbyły się Mistrzostwa Skarżyska w mini koszykówce chłopców rocznik 2011 i młodsi.

Do rywalizacji przystąpiło 6 szkół z terenu naszego miasta. Mecze rozgrywano w dwóch grupach. Nasza szkoła pokonała wszystkie drużyny. W bardzo zaciętym i wyrównanym meczu finałowym reprezentanci naszej szkoły wygrali ze Szkołą Podstawową nr 1 wynikiem 20:15. Ponadto, Błażej Wyrwiński uzyskał tytuł najlepszego zawodnika.

Reprezentacja Szkoły zagrała w składzie: Błażej Wyrwiński, Mateusz Gołąbek, Mateusz Tarkowski, Mateusz Lech, Franciszek Małecki, Kamil Sieczka, Maksymilian Brzeziński i Oliwier Prasowski. Opiekunem drużyny był Pan Tomasz Pukowski. Gratulacje!