Mistrzostwa Skarżyska w koszykówce dziewcząt i chłopców

W środę 10 stycznia, w hali sportowej Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji rozegrano mistrzostwa Skarżyska w koszykówce chłopców (rocznik 2009-2010).

Reprezentacja naszej szkoły zajęła II miejsce. Drużyna zagrała w składzie: Borys Figarski, Kacper Kowalik. Filip Sieczka, Gabriel Wiśniewski, Alan Rak, Miłosz Górski, Mateusz Małek, Olgierd Kęczkowski

W środę 18 stycznia, w Zespole Szkół Publicznych nr 1 rozegrano mistrzostwa Skarżyska w koszykówce dziewcząt (rocznik 2009-2010). Organizatorem mistrzostw był Wydział Edukacji, Kultury, Sportu i Promocji  Urzędu Miasta Skarżysko-Kamienna, koordynatorem Dariusz Frydryk.

Drużyna reprezentująca naszą szkołę zajęła II miejsce. Dziewczęta zagrały w składzie: Maria Kruk, Kinga Glijer, Julia Kasperek, Emma Michalska, Maja Marcińczyk, Aleksandra Wąsik, Zuzanna Lenart, Julia Sikorska, Amelia Pogoda. Opiekunem obu drużyn był p. Tomasz Pukowski.

Ogromne gratulacje dla naszych sportowców!