Dzień Pluszowego Misia na świetlicy szkolnej

Świetlica szkolna wraz ze świetlicą środowiskową zorganizowała dla dzieci Dzień Pluszowego Misia. Ten dzień był okazją do przypomnienia najsłynniejszych misiów z dziecięcych bajek i zaprezentowania swojego ulubionego pluszaka.

Uczniowie oglądali film edukacyjny o różnych gatunkach niedźwiedzi i ich zwyczajach, śpiewali misiowe piosenki i wykonywali kolorowanki. Dzieci układały puzzle giganty z wizerunkiem misia, odkrywały zakodowaną trasę do miodu, kodowały własną propozycję drogi. Chętnie uczestniczyły w zajęciach plastycznych. Wykorzystując papierowe rolki wykonały misie, bransoletki i zawieszki z głową misia.

Zabawy przy muzyce w towarzystwie tych sympatycznych pluszaków dostarczyły dzieciom wiele radości i sprzyjały integracji grup.