Konkurs plastyczny „Rzuć palenie razem z nami” – rozstrzygnięty

Uczniowie klasy 3a i 3 b naszej szkoły włączyli się w obchody Światowego Dnia Rzucania Palenia, biorąc udział w konkursie „Rzuć palenie razem z nami” – zorganizowanym przez Powiatową Stację Sanitarno- Epidemiologiczną w Skarżysku- Kamiennej.

Konkurs miał na celu promowanie wśród dzieci i ich rodziców zachowań korzystnych dla zdrowia wynikających z życia wolnego od nałogu tytoniowego. Uczestnicy mieli za zadanie wykonać pracę plastyczną dowolną techniką związaną tematycznie z hasłem i celami konkursu.

Miło nam poinformować, że uczennica klasy 3 b – Kaja Miąsko w konkursie zajęła zaszczytne 3 miejsce.

Dziękujemy również : Antosi Kołodziej z klasy 3 b, Julii Dulębie i Lenie Młodawskiej z klasy 3 a za udział w konkursie.

Dziewczyny zostały nagrodzone upominkami.