Wyróżnienia dla naszych nauczycieli

W dniu 10.10.2023r. Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy w Kielcach wręczył wyróżnienia za wzorową współpracę i osiągnięcia sportowe z dziećmi dla nauczycieli ze Skarżyska –Kamiennej. Z naszej szkoły wyróżnienia otrzymali nauczyciele wychowania fizycznego p. Tomasz Pukowski oraz p. Dariusz Frydryk.

Pedagodzy zostali uhonorowani medalem 70-lecia Szkolnego Związku Sportowego, który wręczał Pan Kazimierz Mądzik, Świętokrzyski Kurator Oświaty oraz Pan Sławomir Szmal, polski piłkarz ręczny oraz trzykrotny medalista mistrzostw świata. Otrzymali również Certyfikaty WSZS w Kielcach za uczestnictwo w Sejmiku Szkolnej Kultury Fizycznej.

Ponadto, Szkoła Podstawowa nr 13 otrzymała Puchar za zajęcie VII miejsca w podsumowaniu wojewódzkiego współzawodnictwa Igrzysk Młodzieży Szkolnej za rok szkolny 2022/2023.

Ogromne gratulacje dla nagrodzonych nauczycieli.