Akcja „Szkoły pełne Talentów”- Talenciaki

Drodzy Rodzice, drodzy uczniowie, przyjaciele naszej szkoły!

Nasza Szkoła ponownie bierze udział w akcji Lidl – „Szkoły pełne talentów”. Za nami pierwsza edycja, w której dzięki ogromnemu zaangażowaniu społeczności szkolnej i lokalnej udało się pozyskać stół do piłkarzyków, który służy uczniom na świetlicy szkolnej.

Akcja polega na zbieraniu specjalnych kuponów “Talenciaków”, które następnie można przekazać na rzecz szkoły. Kupony można otrzymać za każde 50 zł wydane na zakupy zawierające co najmniej jeden owoc lub warzywo. W zamian za kupony będziemy mogli otrzymać pomoce dydaktyczne.

Zapraszamy do wspierania naszej szkoły w trakcie tej akcji. Im więcej nauczycieli, uczniów, rodziców, przyjaciół i znajomych pomoże w zbieraniu “Talenciaków” dla naszej szkoły, tym więcej nagród uda się odebrać.

Kupony można przekazywać nauczycielom, wrzucać do specjalnego pudełka umieszczonego w szkole lub samodzielnie przypisywać do naszej szkoły:

https://szkoly.lidl.pl/Talenciaki/szkola?partyId=87040012484

Wybierz język / вибрати мову