Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

W poniedziałek, 4 września br. w naszej szkole odbyła się inauguracja roku szkolnego 2023/2024. W uroczystości wzięli udział uczniowie, nauczyciele oraz rodzice.

Po wprowadzeniu sztandaru szkoły, odśpiewaniu hymnu państwowego, głos zabrał dyrektor szkoły p. Dariusz Kasprzyk, który powitał wszystkich zebranych w tym uroczystym dniu. W swoim przemówieniu zwrócił się do uczniów życząc im, aby ten rok szkolny pozwolił im rozwijać zdolności, zainteresowania i pasje oraz zaprezentował statuetkę „Klasa z potencjałem”, którą nasza szkoła otrzymała za wieloletnie propagowanie piłki siatkowej w ramach programu Siatkarskie Ośrodki Szkolne.

Następnie głos zabrała pani wicedyrektor Joanna Białek, która podkreśliła, że oceny nie są najważniejsze, lecz odkrycie własnych talentów i mocnych stron oraz to, aby nauka sprawiała przyjemność, a każda lekcja była przygodą, na którą się czeka.

Po części oficjalnej uczniowie wraz z wychowawcami rozeszli się do klas, gdzie zostali zapoznani z organizacją nowego roku szkolnego.

fot. Piotr Adamczyk

Wybierz język / вибрати мову