Międzynarodowy Turniej Cheerleaders Cheermania 2023

W niedzielę 11 czerwca w Zabrzu odbył się Międzynarodowy Turniej Cheerleaders Cheermania 2023, w którym udział wzięły uczennice Szkoły Podstawowej nr 13 trenujące w UKS Celsium. W zawodach wzięło udział 1000 zawodników a międzynarodowe jury oceniło ponad 180 prezentacji.

Nasze cheerleaderki spisały się znakomicie. Zespół Angels II zajął I miejsce w kategorii Pom Dance junior młodszy, zespół Angels Kids zajął II miejsce w kategorii Pom Dance Dzieci, zespół Mini Angels zajął VI miejsce w kategorii Freestyle Pom junior młodszy, duet Zosia Kępa i Gabrysia Wyrwińska uplasował się na V miejscu w kategorii Freestyle Pom junior młodszy a Julia Mazurek zajęła III miejsce w kategorii Dance Solo junior młodszy.

Sukcesy  cieszą tym bardziej, że był to debiut naszych uczennic na tak prestiżowym turnieju.

Trener Edyta Pukowska wraz z zawodniczkami składają gorące podziękowania Urzędowi Miasta w Skarżysku -Kamiennej za wsparcie finansowe, które umożliwiło wyjazd na turniej oraz wspaniałym rodzicom za pomoc i niesamowity doping.

Wybierz język / вибрати мову