Finał IV Konkursu „ Wiem, co jem”

Organizatorem konkursu było I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego oraz Stowarzyszenie „Erbel – Szkoła Przyszłości”. Konkurs został objęty honorowym patronatem Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty, Starosty Powiatu Skarżyskiego oraz Świętokrzyskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Kielcach.

W zmaganiach konkursowych brali udział uczniowie ósmych klas szkół podstawowych z województwa świętokrzyskiego.

Dyrektor I LO Martyna Maćkowiak przywitała zgromadzonych gości, a Anna Wójcik, przedstawiciel Stowarzyszenia „Erbel – Szkoła Przyszłości”, przedstawiła działania Stowarzyszenia oraz cele i przebieg konkursu.

Wydarzenie uświetnili swoją obecnością przedstawiciele Kuratorium Oświaty w Kielcach, Starostwa Powiatowego w Skarżysku – Kamiennej, Świętokrzyskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Kielcach oraz dyrektorzy szkół, które reprezentowali nagrodzeni uczniowie.

Uczniowie naszej szkoły: Kasjan Bączek z klasy 8c oraz Marysia Rurarz z klasy 8a otrzymali wyróżnienia w wyżej wymienionym konkursie. Gratulujemy sukcesu.