„Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”

08.05 w Nowinach odbył się finał wojewódzki turnieju piłkarskiego „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”

23 edycja tego Turnieju rozpoczęła się uroczystym przemarszem wszystkich zgłoszonych drużyn wokół boiska, w którym uczestniczyli wszyscy zawodnicy, trenerzy i opiekunowie. Na uroczystym otwarciu pojawili się między innymi Michał Gębura – były reprezentant Polski i Marcin Gawron – wiceprezes Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej, oraz działacze społeczni i sportowi.

Naszą szkołę w kategorii U-10 reprezentowali chłopcy z klas trzecich w składzie: Bartosz Winiarski, Oskar Klimek – Szumielewicz, Antoni Pogan, Dorian Chatys, Jakub Stachowicz, Marcel Kupczewski, Piotr Kępa, Szymon Sikorski, Jakub Wojtaszewski. Opiekunem był p. Dariusz Frydryk.

W ćwierćfinale spotkaliśmy się z SP Tychów Nowy. Mecz był bardzo wyrównany, ale niestety przegraliśmy go 3:2. Ostatecznie nasza drużyna zajęła 2 miejsce w grupie, co dało nam miejsca 5-8 w końcowej klasyfikacji.

Wybierz język / вибрати мову