Konstytucja 3 Maja – Apel najmłodszej grupy wiekowej

W tym roku podobnie jak w roku poprzednim w naszej szkole najmłodsi uczniowie klas 1-3 i grupy zerowej, uroczyście obchodzili kolejną rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

Akademia rozpoczęła się odśpiewaniem hymnu państwowego, następnie klasa 2a i 2b zaprezentowały krótki montaż słowno- muzyczny. Przypomniano najważniejsze wydarzenia związane z Konstytucją 3 Maja. W trakcie występu zaśpiewano piosenki tematyczne: „Mazurek 3 Maja”, „Jak długo w sercach naszych„ i „Uwierz Polsko”. Dziewczynki z klasy 1a zatańczyły z szarfami do poloneza Ogińskiego.

Na zakończenie pan dyrektor Dariusz Kasprzyk i pani wicedyrektor Joanna Białek podziękowali uczniom za piękny występ i nauczycielom za zorganizowanie akademii.