Zaproszenie na próbny egzmina ósmoklasisty z matematyki

Przygotuj się do egzaminu ósmoklasisty z Mathematics.live! Zapraszamy uczniów ósmej klasy do przetestowania swojej wiedzy na próbnych egzaminach.

Dla chętnych uczniów udostępniliśmy bezpłatne próbne egzaminy, które zostały przygotowane przez specjalistów. Arkusze odzwierciedlają standardy egzaminacyjne i pozwalają na przetestowanie swojej wiedzy i umiejętności.

Rozwiązanie 18 arkuszy z języka polskiego i 16 arkuszy z matematyki na próbnych egzaminach pozwoli Wam lepiej przygotować się do egzaminu ósmoklasisty. Zachęcamy do skorzystania z tej okazji i przetestowania swojej wiedzy przed egzaminem.

Uczniowie szkół podstawowych będą musieli zmierzyć się z pytaniami o różnej formie. Będą to pytania zamknięte, które wymagają jednoznacznej odpowiedzi, oraz pytania otwarte, które wymagają krótkiej odpowiedzi w formie krótkiego tekstu.

Więcej szczegółów znajdziecie na naszej stronie internetowej: https://www.mathematics.live/egzamin-osmoklasisty/

Wiedza i umiejętności to klucz do sukcesu na egzaminie ósmoklasisty. Próbne egzaminy pozwolą Ci odkryć, w czym jesteś dobrze, a w czym musisz popracować, dzięki czemu będziesz mógł pracować nad swoimi słabościami przed egzaminem.

Serdecznie pozdrawiamy,
Zespół Dyktanda.pl i Mathematics.live

Wybierz język / вибрати мову