Rada Rodziców nagradza uczniów

Dyrektor Szkoły p. Dariusz Kasprzyk oraz przedstawicielka Rady Rodziców p. Katarzyna Rabiej wręczyli upominki ufundowane przez Radę Rodziców reprezentacjom drużyn dziewcząt i chłopców, którzy w ostatnim czasie zdobyli tytuły Mistrza Skarżyska w w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców szkół podstawowych.

Zwycięska drużyna dziewcząt zagrała w składzie: Izabela Szmidt, Martyna Kowalik, Julia Piwowarczyk, Natasza Piwowarczyk, Gabriela Adamczyk, Majka Niepsuj, Kinga Glijer, Emma Michalska.

Zwycięska drużyna chłopców zagrała w składzie: Tomasz Drążkiewicz, Mateusz Skowron, Damian Żułkowski, Bartosz Wawrylak, Wiktor Sieczka, Mateusz Klokart, Przemysław Kapcia, Ksawery Ziółkowski, Kacper Romański, Mikołaj Kasprzycki, Piotr Możdżeń, Olgierd Kęczkowski. Opiekunem oby drużyn jest p. Tomasz Pukowski.