Szkolimy się dla Was

Nauczyciele z naszej szkoły, p. Edyta Pukowska i Tomasz Pukowski wzięli udział w warsztatach rozwojowych dla nauczycieli pt. „Nauczyciel – Lider – Ambasador!” zorganizowanych w Kielcach przez Fundację Świętego Mikołaja.

Warsztat miały na celu rozwinięcie kompetencji liderskich nauczycieli i wsparcie ich w skutecznym działaniu. Nauczyciele mogli dowiedzieć się jak wykorzystywać swoje zasoby i mocne strony do działania, poznać sposoby jak z powodzeniem wdrażać w szkole projekty i porywać do działania innych, a także zastanowić się kim jesteś i kim chcesz być jako nauczyciel i lokalny lider ważnych przedsięwzięć w szkole.

W programie szkolenia znalazły się również umiejętności wykorzystywania wrodzonych talentów, aby z powodzeniem wdrażać w szkole projekty, zmiany i porywać innych do działania oraz sposoby komunikowania się z otoczeniem szkolnym (rodzicami, gronem pedagogicznym, dyrekcją i uczniami) aby być inspiracją i kołem zamachowym zmian.

Wybierz język / вибрати мову