Dzień Życzliwości i Pozdrowień

21 listopada to Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. W jaki sposób świętować? Życzliwość to nie muszą być wielkie czyny. Wystarczą drobne gesty, pozytywne emocje, pamięć o bliskich, troska o siebie i o innych. Zawsze warto być życzliwym, nie tylko dziś.

Był to dzień wyjątkowy; pełen uśmiechów, miłych słów, gestów, pozytywnych emocji. Nasza szkoła została udekorowana na informacjami na temat życzliwości, wesołymi minkami, cytatami i przysłowiami o dobroci, życzliwości, uśmiechu, przyjaźni itp. Każdy miał przypiętą wesołą, żółtą buźkę.

Bycie życzliwym, miłym, okazywanie dobra, rozbudzanie u siebie życzliwości wobec innych ma moc uszczęśliwiania – nie tylko obdarowanego życzliwością, ale przede wszystkim tego, który ją okazuje.

Wybierz język / вибрати мову